Przejdź do treści

NASZ ZESPÓŁ

sweetfocia_round

Maciej Szwarc

Founder, Head Trainer

Od ponad 10 lat inspiruje się językiem i inspiruje nim innych. Swoje umiejętności szlifował najpierw podczas studiów w American Studies Center, a później w trakcie podróży do USA i lat pracy dla czołowych szkół językowych. Mam za sobą setki przeprowadzonych kursów dla klientów indywidualnych i biznesu. Z sukcesem prowadził szkolenia dla takich firm jak IKEA Retail, IKEA Purchasing, Raiffeisen Bank czy Euler/Hermes, równolegle zajmując się także tłumaczeniami. Zebraną wiedzę i doświadczenie ulokował w Talking Heads, firmie powstałej z potrzeby stworzenia nowej jakości na rynku usług językowych. Dla klientów biznesowych projektuje dedykowane im rozwiązania, które przekładają się na rozwój indywidualny pracowników jak i odpowiadają na potrzeby organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji międzykulturowej, prezentacji po angielsku, i wymowy.

Zrzut ekranu 2022-06-2 o 19.51.54

Alnara Zhussupova

English Trainer, Course Designer

Alnara gorąco wierzy w podejście komunikacyjne w nauczaniu języków obcych. Jest zawsze gotowa aby poprowadzić konwersację na dowolny temat i zachęcić uczestników zajęć do mówienia. Przez ostatnie 2 lata prowadziła konwersacyjny klub angielskiego online, gdzie pracowała z osobami wywodzącymi się z różnych kultur. Poza tym jej doświadczenie obejmuje pracę indywidualną ze studentami chcącymi poprawić swoje umiejętności językowe potrzebne w pracy i w codziennej komunikacji. Alnara specjalizuje się także w przygotowaniu do egzaminu IELTS. Jej podejście do każdej osoby jest indywidualne – Alnara dostosowuje kurs do potrzeb i wymagań uczniów. Obecnie kroczy akademicką ścieżką na Uniwersytecie SWPS. W wolnych chwilach eksploruje rozmaite zakątki Warszawy, którą uważa za piękne miasto.

Zrzut ekranu 2022-06-2 o 19.49.20

Sofia Pando

English Trainer, Course Designer

Sofia jest z USA, a dokładniej z Atlanty w stanie Georgia. Uzyskała dyplomy w International Business i języka hiszpańskiego. Zanim zaczęła uczyć, pracowała w świecie korporacyjnym dla międzynarodowego franczyzodawcy. W 2013 miłość zaprowadziła ją za ocean, na północ Hiszpanii – wówczas rozpoczęła swoją certyfikację jako trenerka języka angielskiego i rozpoczęła karierę w tym zawodzie. Uczy od ponad 8 lat. Jej doświadczenie obejmuje przygotowanie egzaminacyjne oraz angielski biznesowy, gdzie w ostatnim czasie miała okazję współpracować z pracownikami firmy TikTok oraz dużej korporacji z Seulu. Sofia skupia się na nawiązywaniu relacji ze swoimi studentami poprzez budowanie wzajemnego porozumienia, co pomaga im zdobyć pewność siebie i umiejętności, na których im zależy.

Zrzut ekranu 2022-06-2 o 19.50.58

Paulina Szczepaniak

English Trainer, Course Designer

Od 5 lat udziela lekcji angielskiego na różnych poziomach, przygotowując do egzaminów, testów, i pracując nad umiejętnościami komunikacyjnymi swoich uczniów. Dopasowuje prowadzone kursy do wymagań grup oraz indywidualnych potrzeb uczniów. Jednocześnie tłumaczy, głównie teksty biznesowe i akademickie. Z angielskim ma do czynienia w wielu formach – od pisania artykułów i recenzji po organizację konferencji w tym języku i, oczywiście, prowadzenie zajęć. W Talking Heads prowadzi zajęcia z klientami biznesowymi i indywidualnymi, a tworzenie dobrej atmosfery przyjaznej rozwojowi to jej zadanie numer jeden.

My project

Mustafa Gunduz

English Trainer, Course Designer

Mustafa jest entuzjastą technologii, który szczerze wierzy, że narzędzia edukacyjne przez nią dostarczane mogą znacząco przyspieszyć proces nauki języka. Zdobył tytuł magistra w Polsce, specjalizując się w dziedzinie ed-tech. Pomaga ludziom rozwijać się w angielskim od 8 lat. Ma szerokie doświadczenie w kształtowaniu kompetencji językowych potrzebnych w życiu zawodowym. Pracował zarówno w kontekstach instytucjonalnych i biznesowych, jak i z osobami indywidualnymi.  Jego zajęcia są jak starannie zaplanowana, fascynująca podróż. Lubi, gdy podczas spotkań jego studenci mają do powiedzenia więcej niż on sam. Może jednak dorzucić swoje trzy grosze w rozmowach o kinie, sporcie i ekonomii.

Zrzut ekranu 2022-06-2 o 19.54.34

Agnieszka Ziemińska

English Trainer, Course Designer

Agnieszka jest doświadczoną tutorką angielskiego i tłumaczką. Prowadzi zajęcia z języka ogólnego oraz biznesowego. Podczas zajęć dużo uwagi poświęca pracy nad skuteczną komunikacją i swobodą wypowiedzi kursanci_tek_tów. Jako tłumaczka pracuje głównie nad przekładem tekstów akademickich i publikacji organizacji pozarządowych. Jest absolwentką Ośrodka Studiów Amerykańskich i chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat kultury amerykańskiej. Zajęcia często prowadzi w asyście kotów – Minervy i Freda.