Przejdź do treści

NASZ ZESPÓŁ

Maciej 1

Maciej Szwarc

Founder, Head Trainer

Od ponad 10 lat inspiruje się językiem i inspiruje nim innych. Swoje umiejętności szlifował najpierw podczas studiów w American Studies Center,
a później w trakcie podróży do USA i lat pracy dla czołowych szkół językowych. Ma za sobą setki przeprowadzonych kursów dla klientów indywidualnych i biznesu. Z sukcesem prowadził szkolenia dla takich firm jak IKEA Retail, IKEA Purchasing, Raiffeisen Bank czy Euler/Hermes, równolegle zajmując się także tłumaczeniami. Zebraną wiedzę i doświadczenie ulokował w Talking Heads, firmie powstałej z potrzeby stworzenia nowej jakości na rynku usług językowych. Dla klientów biznesowych projektuje dostosowane rozwiązania, które przekładają się na rozwój indywidualny pracowników jak i odpowiadają na potrzeby organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji międzykulturowej, prezentacji po angielsku i wymowy.

Alnara

Alnara Zhussupova

English Trainer, Course Designer

Alnara gorąco wierzy w podejście komunikacyjne w nauczaniu języków obcych. Jest zawsze gotowa aby poprowadzić konwersację na branżowe tematy i zachęcić uczestników zajęć do mówienia. Przez 2 lata prowadziła konwersacyjny klub angielskiego online, gdzie pracowała z osobami wywodzącymi się z różnych kultur. Poza tym jej doświadczenie obejmuje pracę indywidualną ze studentami chcącymi poprawić swoje umiejętności językowe potrzebne w pracy i w codziennej komunikacji. Z sukcesem prowadzi także szkolenia grupowe dla Designerów. Alnara specjalizuje się także w przygotowaniu do egzaminów językowych. Obecnie kroczy akademicką ścieżką na Uniwersytecie SWPS. W wolnych chwilach eksploruje rozmaite zakątki Warszawy, którą uważa za piękne miasto.

Sofia

Sofia Pando

English Trainer, Course Designer

Sofia jest z USA, a dokładniej z Atlanty w stanie Georgia. Uzyskała dyplomy w International Business i języka hiszpańskiego. Zanim zaczęła uczyć, pracowała w świecie korporacyjnym dla międzynarodowego franczyzodawcy. W 2013 miłość zaprowadziła ją za ocean, na północ Hiszpanii – wówczas rozpoczęła swoją certyfikację jako trenerka języka angielskiego i rozpoczęła karierę w tym zawodzie. Jej doświadczenie obejmuje przygotowanie egzaminacyjne oraz angielski biznesowy. Przed Talking Heads miała okazję współpracować z pracownikami firmy TikTok oraz dużej korporacji z Seulu. Sofia skupia się na nawiązywaniu relacji ze swoimi studentami poprzez budowanie wzajemnego porozumienia, co pomaga im zdobyć pewność siebie i umiejętności, na których im zależy.

Paulina Szczepaniak

English Trainer, Course Designer

Od 6 lat udziela lekcji angielskiego na różnych poziomach, przygotowując do egzaminów, testów, i pracując nad umiejętnościami komunikacyjnymi swoich uczniów. Dopasowuje prowadzone kursy do wymagań grup oraz indywidualnych potrzeb uczniów. Swoją pasję do edukacji dzieli z pracą
w firmie technologicznej, gdzie monitoruje jakość tłumaczeń automatycznych. W Talking Heads prowadzi zajęcia z klientami biznesowymi i indywidualnymi, a tworzenie dobrej atmosfery przyjaznej rozwojowi to aspekty, które najbardziej doceniają klienci pracujący z Pauliną.

Mustafa 2

Mustafa Gunduz

English Trainer, Course Designer

Mustafa jest entuzjastą technologii, który szczerze wierzy, że narzędzia edukacyjne przez nią dostarczane mogą znacząco przyspieszyć proces nauki języka. Zdobył tytuł magistra w Polsce, specjalizując się w dziedzinie ed-tech. Pomaga ludziom rozwijać się w angielskim od 8 lat. Ma szerokie doświadczenie w kształtowaniu kompetencji językowych potrzebnych w życiu zawodowym. Pracował zarówno dla biznesu prowadząc procesy grupowe, jak i z osobami indywidualnymi.  Jego zajęcia są jak starannie zaplanowana, fascynująca podróż. Lubi, gdy podczas spotkań jego studenci mają do powiedzenia więcej niż on sam. Może jednak dorzucić swoje trzy grosze w rozmowach o kinie, sporcie i ekonomii.

Agnieszka Ziemińska

English Trainer, Course Designer

Agnieszka jest doświadczoną tutorką angielskiego i tłumaczką. Prowadzi zajęcia z języka ogólnego oraz biznesowego. Podczas zajęć dużo uwagi poświęca pracy nad skuteczną komunikacją i swobodą wypowiedzi. Jako tłumaczka pracuje głównie nad przekładem tekstów akademickich i publikacji organizacji pozarządowych. Jest absolwentką Ośrodka Studiów Amerykańskich i chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat kultury amerykańskiej. Zajęcia często prowadzi w asyście kotów – Minervy i Freda.