Przejdź do treści
OUR MISSION IS

TO EMPOWER OUR CLIENTS WITH BETTER COMMUNICATION SKILLS

Talking Heads powstało z potrzeby stworzenia nowej jakości, na którą składa się połączenie kompetencji i usług dotąd nieobecnych na polskim rynku. Nasz trening językowy to propozycja z pogranicza szkoleń, language coachingu i consultingu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

ELASTYCZNOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki pracy we współczesnym biznesie. Dajemy możliwość swobodnego planowania zajęć i dostosowania grafiku do rytmu życia naszych kursantów.

PERSONALIZACJA

W Talking Heads przykładamy szczególną wagę do rozpoznania potrzeb naszych klientów. Wiemy też, jak różne są problemy, z którymi się stykają. Dlatego maksymalnie adaptujemy nasze kursy do Twoich wymagań. Nie boimy się jednak proponować własnych, sprawdzonych rozwiązań. Na początku każdego kursu wspólnie definiujemy mierzalny cel naszych spotkań.

NOWOCZESNE METODY

Stawiamy nacisk na metody komunikacyjne (Communicative Language Teaching). Używamy wyłącznie narzędzi cyfrowych. Podczas zajęć nie używamy języka innego niż wykładany. Specjalnie dla klientów biznesowych przygotowaliśmy autorskie rozwiązanie Case Study Approach, koncentrujące się na praktycznych zastosowaniach nowych kompetencji.

MOTYWUJEMY

Poczucie rytmu i kontynuacji, świadomość wyzwań i własnych postępów oraz szczera informacja zwrotna od lektora to podstawy budowania Twojej motywacji i zaangażowania w trening językowy. Bez niej nie da się osiągnąć przekonujących postępów.

INSPIRUJEMY

Twój rozwój nie kończy się wraz z opuszczeniem spotkania z trenerem. Zamiast zanudzać Cię pracami domowymi, pokażemy, jak możesz w autentyczny sposób doświadczać języka na własną rękę.